DCTec DC4-Sublim/100 набір сублімаційних чорнил (4x100 мл)
$32.00
Наявність уточнюйте
ПРО СУБЛІМАЦІЙНІ ЧОРНИЛА DCTec
Що таке сублімаційне чорнило?
Принципи роботи сублімаційного друку можна сформулювати простою пропозицією: "Тверді чорнильні частинки при високій температурі та тиску стають газоподібними і ,
з'єднуючись з полімерним носієм,
знову тверднуть". Такий принцип друку - причина того,
що сублімаційне чорнило завжди використовується для друку на поліестері,
інших полімерах або на носіях,
покритих полімером,
та мають спеціальні мікропори. При високих температурах (160-220°C / 320-430°F) тверде чорнило привернене в газ,
проникають у пори,
а коли температура знижується,
то пори закриваються і газ конденсується у твердий стан. Після цього вони стають частиною полімеру
DCTec – це логотип та скорочення від Digital Color Technologies китайського виробника чорнила,
працюючого переважно на американському ринку. З цього року ТОВ Суперпринтер є офіційним представником DCTec в Україні та на території Росії.
Витратні матеріали Digital Color Tec за своїми фізико-хімічними параметрами (щільність,
в'язкість,
поверхневий натяг,
точка кипіння,
час висихання,
величина pH) повністю відповідають специфікаціям виробників відповідних принтерів.
Повна сумісність чорнила з принтерами означає економію грошей,
в порівнянні з використанням навіть,
здавалося б недорогих витратних матеріалів. Заправка картриджа дешевим чорнилом,
не відповідними хоча б по одному
з параметрів специфікації виробника принтера,
призводить до швидкого зносу друкуючої головки принтера,
що спричиняє необхідність її заміни.
Користуючись чорнилом DCTec та файлами корекції кольорів (колірними профайлами),
Збудованим у нашій лабораторії користувач завжди отримує на виході відбиток найвищої якості за умови застосування якісного фотопаперу. Якість роздруківокчорнилом DCTec показало більший колірний охоплення на неоригінальних носіях порівняно з роздруками,
зробленим оригінальним чорнилом на неоригінальних носіях!
Набір сублімаційних чорнил DC4-Sublim (Sublim)
DCTec
для заправки картриджів струменевих принтерів,
а також для використання в СБПЧ включає:
| Виробник | Колір | Код | Тип | Обсяг |
| DCTec | Black (Чорний) | DC-Sublim-K | Sublim | 100мл |
| DCTec | Cyan (Блакитний) | DC-Sublim-C | Sublim | 100мл |
| DCTec | Magenta (Пурпурний) | DC-Sublim-M | Sublim | 100мл |
| DCTec | Yellow (Жовтий) | DC-Sublim-Y | Sublim | 100мл |
Набір чорнил DC4-Sublim може застосовуватись у принтерах:
Epson,
Mutoh,
Roland,
Mimaki та інших п'єзоелектричних принтерів
З нашої бібліотеки кольорових профайлів, що постійно поповнюються, постійно викладаються файли корекції кольорів для конкретних типів фотопаперів. Доступні файли можна завантажити безкоштовно!
Нові технології – високі стандарти!
Цей товар був доданий у наш каталог Tuesday 17 June, 2008.
Отзывы наших клиентов
|
 | Антон | | 15 | апреля | 2009 |
Заказал СНПЧ и дополнительные краски Ink-Tek для Canon Pixma 210. Заказ дошел за неделю. Посылка в целости и сохранности, только на почте упорно не хотели с меня денег брать (наложенный платеж). Уговорил таки работника что так должно быть. Пошла куда-то советоваться, пришла, благодарила... :) Далее. За 20 минут, как в инструкции сказано, собрать всё в кучу не получилось, наверное потому что в первый раз. Но всё заработало и работает часто и много уже несколько месяцев. Три раза через левое плечо... Спасибо. |
 | Ruslan | | 16 | апреля | 2009 |
Получил свой заказ(СНПЧ супер принт+нового обоазца капсулы,емкости PRO)для RX600.Посылка пришла в заявленные сроки,все комплектно и цело(радует).Установка и заправка по вложенной инструкции проблем не вызвала, планка с чипами стола немного туговато, но определилась без проблем. Единственное что при укладке шлейфа по мануалу,при проходе ПГ в левую сторону, шлейф образует петлю вверх и упирается в крышку??? |
 | Игорь Бр | | 22 | апреля | 2009 |
Посылку получил прошлым летом. И вот наконец руки дошли. СНПЧ Офис для МФУ Canon Pixma MP610. Чернила InkTec брал у себя в городе (ёмкость 1литр). Перед установкой помог форум (советую всем читать). Установил, запустил, доволен. Будет время напишу на форум. Resetters - спасибо. |
 | simpyalex | | 01 | мая | 2009 |
СНПЧ не пользуюсь - не так много печатаю.
но, сто лет назад, когда купил PIXMA4200, то чернила корейские заказывал тут, и до сих пор не жалею)
печатает и печатает, хоть и сроки годности чернил прошли давно уже) |
 | Денис | | 12 | мая | 2009 |
Два раза заказывал здесь чернила. Первый раз на Epson C43UX, второй раз на Canon 1600. Без проблем. Печатаю до сих пор (прошло около 2-х лет). |
|