Наша продукція
Придбати Коди Printhelp


Все для принтерів EPSON
  Настільні моделі
  Застарілі
    Color серія
    Photo серія
    C, CX серії
      C20 / C40
        СБПЧ
        Чорнило
          Водні по 100 мл
          Водні по 200 мл
          Водні по 500 мл
          Водні по 1 л
      C41 / C43
      С42/C44
      С45
      С46
      С48
      С60
      С62
      С63/C65
      С64/C84/C86
      С67
      С70/C80
      С79
      С82
      С87
      С91
      С110
      CX3200
      CX3500
      CX3700
      CX3900 / CX4900
      CX4100
      CX4300
      CX4700
      CX5200 / CX5400
      CX5900
      CX6400 / CX6600
      CX7300 / CX8300
      CX9300
    R, RX серії
    S, SX серії
    T, TX серії
    PictureMate
  Широкоформатні
Все для принтерів CANON
Все для принтерів HP


Запчастини для принтерів

ДЗК для Roland
ДЗК для Mutoh
ДЗК для Mimaki


Текстильні чорнила
Чорнило сублімац.
Промивні рідини


Програматори
Мікросхеми
Демпфери
Деталі для СБПЧ
Кліпси для заправки


Побудова профілів


Тестові зразки друку

Акумулятори Li-Ion
Iнвертори 12В - 220В
Заряднi станцii


Мови
Виробники
Приймаємо оплату
Зароби з нами
Потрібна допомога?
LiveZilla Live Chat Software

Картка дилерів:





Умови для дилерів
Інформація про виробника
Відгуки наших клієнтів
DCTec E0001Y/100 фоточорнила Yellow (100мл)
Фото товара

Ця серія чорнила знята з виробництва, рекомендуємо придбати нову серію чорнила DC font>Tec .

Чорнила жовті (DCTec E0001Y) можуть застосовуватись у принтерах:
Epson Stylus C41, C43, C63, C67, C80, C87, C88, CX3500, CX4100, CX4300, CX7300, CX8300.

ПРО ЧОРНИЛА DCTec

Виробник: Digital Color Technologies Co., Ltd.
DCTec – це логотип та скорочення від Digital Color Technologies китайського виробника чорнила, працюючого переважно на американському ринку. З цього року ТОВ Суперпринтер є офіційним представником DCTec в Україні та на території Росії.

Витратні матеріали Digital Color Tec за своїми фізико-хімічними параметрами (щільність, в'язкість, поверхневий натяг, точка кипіння, час висихання, величина pH) повністю відповідають специфікаціям виробників відповідних принтерів.

Повна сумісність чорнила з принтерами означає економію грошей, в порівнянні з використанням навіть, здавалося б недорогих витратних матеріалів. Заправка картриджа дешевим чорнилом, не відповідними хоча б по одному з параметрів специфікації виробника принтера, призводить до швидкого зносу друкуючої головки принтера, що спричиняє необхідність її заміни.
Користуючись чорнилом DCTec та файлами корекції кольорів (колірними профайлами), побудованим у нашій лабораторії користувач завжди отримує на виході відбиток найвищої якості за умови застосування якісного фотопаперу. Якість роздруківок чорнилом DCTec показало більший колірний охоплення на неоригінальних носіях порівняно з роздруківками, зробленим оригінальним чорнилом на неоригінальних носіях!

З нашої бібліотеки кольорових профайлів, що постійно поповнюються, постійно викладаються файли корекції кольорів для конкретних типів фотопаперів. Доступні файли можна завантажити безкоштовно!

Нові технології – високі стандарти!


Цей товар був доданий у наш каталог Tuesday 17 June, 2008.


Отзывы наших клиентов

Посмотреть отзывМихаил09марта2011
   СНПЧ SuperPrint для принтеров Epson Stylus S22 дошло за 2 недели (как и обещали). Установил за час (сказался опыт работы с предыдущим СНПЧ SuperPrint для принтеров Epson СХ4300). Заработало СРАЗУ!!! СПАСИБО!
Посмотреть отзывСергей 12апреля2010
   Получил СНПЧ, установил, работает хорошо. Большое Спасибо Вам за Ваш труд.
Посмотреть отзывНиколай19сентября2010
   Был сделан заказ на покупку суперблока на R-270, получил, но блок не в какую не хотел нормально работать, постоянно "терялся" и просил прочистить головку принтера. Сообщил о такой проблеме администрации и буквально в течении недели уже не с Украины, а из Казани был доставлен (сам блок и пересылка бесплатно) новый блок, который работает отлично. Спасибо всем сотрудникам интернет магазина, а особенно Казанского филиала и лично Константину Секлетову.
Посмотреть отзывИгорь01июня2011
   Мы ООО «Картридж-С» (устанавливаем и обслуживаем СНПЧ и ПЗК). Клиент настоял на покупке нового принтера Epson Stylus Photo R1900 с СНПЧ и водными (!) чернилами. Всё (кроме принтера) заказали в СУПЕР-ПРИНТЕ (у их представителей DCTec, Казань). Всё пришло очень быстро. Установили. Качество обалденное. После недели работы планка чипов у клиента вышла из строя. В течение 2-3 дней нам её заменили. Реагирование настолько быстро и отношение настолько чуткое, что мы очень хотели об этом написать. Не верится, что это в России! :-) Так держать да впереди Запада бежать!!!
Посмотреть отзывДмитрий29мая2008
   Доброго времени суток.Купив принтер Canon ip4300 долго мучился с картриджами. На свой страх и риск заказал у вас СНПЧ, ждал 3 недели. Дошло всё в целости и с полной комплектацией. Устанавливал часа 1,5, особо не спешил (всё-таки первый раз), немного пришлось повозиться с заправкой чернил. Но мои труды окупились сторицей! Всё прекрасно работает,качество на 5+.Огромное спасибо за прекрасную разработку!!! Вы очень помогаете людям. Сейчас всем рекламирую вашу продукцию.

Для добавления отзыва авторизируйтесь или зарегистрируйтесь...